شرکت اقدام به ارائه تولیدات جدید شرکت یوپونور آلمان از جمله ، مانیفولدهای ppsu و استاندارد برنجی، شیرهای بالانسینگ، نموده است.
دستگاه پوش B-W-23
مدیریت عامل شرکت نماد برتر در این باره گفت: شرکت نماد برتر به منظور تکمیل و به روزرسانی سبدکالایی خود و عرضه راهکارهای نوین اقدام به ارائه محصولات روز صنعت تاسیسات نموده است و همواره آمادگی این خواهد داشت تا با بروزرسانی و ارائه محصولات نوین هم گام با سیستم های روز تاسیسات باشد، وی محصولات جدید را به شرح ذیل معرفی نمود.
دستگاه پوش Acc50-12: مناسب جهت استفاده در فضاهای کوچک (حداکثر دو لوپ گرمایش کفی)، با قابلیت اتصال به ترموستات و کنترل دمایی بوسیله شیر یرقی و ترموستات.
دستگاه پوش B-W-23: مناسب جهت فضاها تا 160 متر مربع و قابل نصب داخل تابلو گرمایش کف.
دستگاه پوش cpg-15-a-w: دارای قابلیت اتصال به دستگاه پایه smartix و تشکیل پک کامل smartix (با قابلیت اتصال به سنسورهای رطوبت و دمای محیط و قابلیت لینک شدن به سیستم های BMS)
شیرهای بالانسینگ مانیفولد: قابلیت نصب شیربرقی روی این محصول این امکان را برای شما فراهم میکند تا فضاهای یکپارچه را تنها با نصب یک شیر برقی و ترموستات کنترل نمایید.
مانیفولد ppsu: این مانفولدها با ورودی 4/3 اینچ در دو مدل 3 و 4 دهانه مناسب جهت استفاده در لوله کشی اب سرد و گرم و سیستم رادیاتوری است که با کمترین هزینه ممکن امکان استفاده از مزایای لوله کشی کلکتوری را برای فراهم میکند.
مانیفولد استاندارد برنجی: مانیفولد 1 اینچ استاندارد در 3 اندازه 2 و 3 و 4 دهانه در دسترس می باشد، شایان ذکر است که این مانیفولدها به صورت مدولار قابل استفاده می باشند. اتصالات خروجی این مانیفولد بصورت Q&E است، که بر همین اساس احتمال خطای انسانی در برقراری اتصال را به حداقل ممکن میرساند. خروجی های این مانیفولد 16 میلیمتر است.
دستگاه کنترلر C-33: جهت اجتناب از برق 220 ولت در شیربرقی ها ( بخصوص در فضاهای مرطوب) .
جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره تلفن 43076-021 داخلی 4 تماس بگیرید.

دستگاه پوش Acc50-12
دستگاه پوش cpg-15-a-w

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت نماد برتر میباشد.